Dołączył: 05 Wrz 2006
Posty: 790

Skąd: Legnica

PostWysłany: Śro 21:40, 11 Paź 2006    Temat postu: Polska - Portugalia

Łaaaaaaaa i mamy 3 punkty Very Happy Mamy nową reprezentacje też Very Happy Leo dał czadu, tylko Rasiak sie nie zaprezentował znów Razz Może w Division One strzela gole ale w reprezentacji gra żenująco Very Happy Pierwsza połowa na pełnym wypasie Very Happy Kowalewski super, dobre interwncje, Ebi poszedł w ślady taty, Zurwaski - szkoda słupka, ale akcje elegancko rozpoczynał, Kuba Błaszczykowski - a pomyśleć że 1,5 roku czy 2 lata temu Wisła kupiła chłopaka z 4 ligi. Szkoda straconej bramki ale ważne są 3 punkty Very Happy

Oby tak dalej i mamy Mistrzostwa Europy i żeby aborygeni nam nie ukradli Leo Very Happy

NIEZWYCIężONE BARWY BIAłO CZERWONE!!!!!! Very Happy

A teraz szkocja!!!

POLSKA Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

Ostatnio zmieniony przez Elmo dnia Śro 23:13, 11 Paź 2006, w całości zmieniany 2 razy
falka
Wspinacz

Dołączył: 16 Wrz 2006
Posty: 367

PostWysłany: Śro 21:56, 11 Paź 2006    Temat postu:

Aaaaah xD
kocham ich Very Happy kocham Smolarka, co za cudowne gole, Żurawski tez pięknie grał.

PostWysłany: Śro 21:57, 11 Paź 2006    Temat postu:

Meczu nie oglądałem, na basenie byłem, przed wyjściem z budynku basenu zobaczyłem ostatnie minuty pierwszej połowy gdy było 2:0 Polacy w końcu pokazali coś dobrego, i nie dali kolejnej szansy do wyśmiania icg Wink

PostWysłany: Czw 7:13, 12 Paź 2006    Temat postu:

Leo zdziałał cud z naszą reprezentacją, ale Rasiak zaliczył asyste przy drugim golu Smolarka... Smolarek jest naszym królem i da nam wygrać mecz!!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy
A Nuno Gomes przed meczem udzielił wywiadu i śmiał się z naszej reprezentacji, że niejesteśmy zdatni wygrać.... a teraz jkai ma humor??? Very Happy Very Happy

repsia
Bramkarz

Dołączył: 14 Lip 2006
Posty: 995

Skąd: z Nibylandii

PostWysłany: Czw 7:51, 12 Paź 2006    Temat postu:

Po pierwsze nie wiem czemu się tak wszyscy Grzesia czepiacie. Ja bym nie grała tak jak chcą kibice tylko dlatego, że są przeciw mnie. W ogóle nie rozumiem dlaczego się z biedaka przez tak długi czas wyśmiewali. A Krzynówek? Krzynówek guzik potrafi i nie rozumiem co on jeszcze robi w reprezentacji.
Mecz? Wygraliśmy dlatego, że Portogalczycy byli pewni, że wygramy, a Nuno Gomes, nazwał nas publicznie szmaciarzami, więc ma za swoje.
Jestem za Polską, aczkolwiek nie potrafię uwierzyć, że wyjdziemy z grupy...

Elmo
Pomoc

Posty: 790

PostWysłany: Czw 11:08, 12 Paź 2006    Temat postu:

Ja zawsze wierze że wyjdziemy. Nadzieja zawsze umiera ostatnia Wink Grześ miał dobrą pierwszą połowe, asyste przy 2 bramce ale 2 zagrał już słabo. Mimo to teraz odzyskał troche formy co da sie zauważyć gołym okiem Smile Może w pierwszym poście napisałem że sie nie zaprezentował ale to było pisane "na gorąco" i jak już wspominałęm 2 połowa mu nie wyszła Razz A czemu śmiali sie z Grzesia Rasiaka? Przez Janasa bo na siłe go powoływał kiedy chłopak był kompletnie bez formy. Popatrz na ten filmik co on robił. Niby jest śmieszny ale jego gra w meczu z Anglią to tragedia przez duże T... Przysłucghaj sie sam komentator powiedział że: "Każde zagranie do niego to jest strata piłki" po tym podaniu na samym końcu.

Wybrana
Wspinacz

Dołączył: 22 Lip 2006
Posty: 509

Skąd: z miasta umarłych

PostWysłany: Czw 11:23, 12 Paź 2006    Temat postu:

Ogladałam mecz. I szczeże powiem, że jestem miło zaskoczona tym wynikiem 2:1 dla Polski. Myślałam, że po meczu z Kazachstanem, po tym co tam pokazali to bedzie jakieś 0:6. Ale dobrze, że im dowalili. Chociaż że bardzo lubię Portugalię (nie dla tego, że gra tam debil Ronaldo) to ta wygrana nad mimi jest piękna i tak powinniśmy grac ciągle! Trenera Loe i tak nie lubie^^ Ale wygraliśmy i trzeba się cieszyć Very HappyVery HappyVery Happy

repsia
Bramkarz

Posty: 995

PostWysłany: Czw 13:49, 12 Paź 2006    Temat postu:

Nagonka na Rasiaka się zaczęła dużo wcześniej... W ogóle chamy z niektórych ludzi, o!

PostWysłany: Czw 15:18, 12 Paź 2006    Temat postu:

Ja niestety nie mogłam oglądać meczu T_T, ponieważ musiałam zająć się czymś innym T_T
Ale Sineed wysyłał mi relacje więc coś kojarzyłam ^^

Elmo
Pomoc

Posty: 790

PostWysłany: Czw 16:08, 12 Paź 2006    Temat postu:

Oj Kiya żałuj Very Happy Taki mecz naszej reprezentacji zdarza sie na 10 lat Very Happy

Browzy123
Obrona

Posty: 1278

PostWysłany: Czw 16:24, 12 Paź 2006    Temat postu:

chciałeś napisać raz na 10 lat, i fakt, mimo iż oglądałem ostatnie 10 min pierwszej połowy myślę że grali bardzo dobrze, mimo 2 porażek to wygrali z silniejszym team`em

Elmo
Pomoc

Posty: 790

PostWysłany: Czw 16:27, 12 Paź 2006    Temat postu:

Eee jakie 2 porażki. Tylko z Finlandią przegraliśmy Razz Z Serbią remis i z Kazachami zwycięstwo Very Happy

repsia
Bramkarz

Posty: 995

PostWysłany: Czw 16:57, 12 Paź 2006    Temat postu:

Remis nic nie daje, a przegrana odbiera...
Nienawidzę tego co się dzieje, nienawidze!

PostWysłany: Czw 17:05, 12 Paź 2006    Temat postu:

Mecz był dobry, ale szkoda gola straconego w ostatniej minucie! najlepszym piłkarzem meczu był Lewandowski, Smolarek zagrał też świetnie. Najbardziej walczącym piłkarzem był Rasiak, który biegał od obrony do ataku, w przeciwieństwie do będącego bez formy Żurawskiego. Kowalewski wiadomo-profecha. Obrona zagrała przyzwoicie. Drużyna grała z klepki, duzo strzelając i walcząc. Ogólnie...jest dobrze!! Very Happy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum stron o Galactick Football Strona Główna -> Sport Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)